কাহিনী শুনো আহক - Kahini Xunu Ahok is an Assamese Audio Story Book narrated by Dipanka Sharma. ইয়াত প্ৰ্কাশ পোৱা সকলো গল্প, নতুন প্ৰজন্মৰ লেখক সকলৰ দ্বাৰা লেখা । আমি নতুন প্ৰ্জন্মৰ চুটি গল্প লেখক সকলক অনুৰোধ জনাও তেওলোকে যেন তেওঁলোকৰ চুটি গল্প সমুহ আমাৰ ইমেইল ঠিকনা kahinixunuahok@gmail.com ত প্ৰেৰন কৰে । তেঁওলোকৰ গল্প সমুহ উপযুক্ত বুলি বিৱেচিত হ'লে এই চেনেলটিত প্ৰকাশ কৰা হ'ব । গল্প সমুহ চাৰি পেজৰ ভিতৰত হ'লে প্ৰকাশ কৰিবলৈ সুবিধা হয় । আমি সকলো গল্প প্ৰকাশ কৰিবৰ চেষ্টা কৰো , আৰু যিবিলাক গল্প ৰ কিছু খুট থাকে তাকো লেখকৰ দ্বাৰা ঠিক কৰি প্ৰকাশ কৰা হয় । আপোনালোকৰ গল্প সমুহ কেৱল অসমতে নাৰাখি গোটেই পৃথীবীলৈ আগবঢ়াই দিয়ক । কাহিনী শুনো আহক চেনেলটিয়ে আপোনাক সেই সুবিধা আগবঢ়াৱ । বৰ্তমান এনে বহুত লোক আছে যি অসমীয়া পঢ়িৱ নাজানে কিন্তু অসমীয়া বুজি পায় । কাহিনী শুনো আহক চেনেলটি ৰ যোগেদি অসমীয়া গল্প সমুহ তেওলোকক শুনাৰ সুবিধা দিয়ক । আমাৰ ইমেইল :: kahinixunuahok@gmail.com
Assamese Audio Story Book

কাহিনী শুনো আহক - Kahini Xunu Ahok is an Assamese Audio Story Book narrated by Dipanka Sharma. ইয়াত প্ৰ্কাশ পোৱা সকলো গল্প, নতুন প্ৰজন্মৰ লেখক সকলৰ দ্বাৰা লেখা ।

আমি নতুন প্ৰ্জন্মৰ চুটি গল্প লেখক সকলক অনুৰোধ জনাও তেওলোকে যেন তেওঁলোকৰ চুটি গল্প সমুহ আমাৰ ইমেইল ঠিকনা kahinixunuahok@gmail.com ত প্ৰেৰন কৰে । তেঁওলোকৰ গল্প সমুহ উপযুক্ত বুলি বিৱেচিত হ'লে এই চেনেলটিত প্ৰকাশ কৰা হ'ব । গল্প সমুহ চাৰি পেজৰ ভিতৰত হ'লে প্ৰকাশ কৰিবলৈ সুবিধা হয় । আমি সকলো গল্প প্ৰকাশ কৰিবৰ চেষ্টা কৰো , আৰু যিবিলাক গল্প ৰ কিছু খুট থাকে তাকো লেখকৰ দ্বাৰা ঠিক কৰি প্ৰকাশ কৰা হয় ।

আপোনালোকৰ গল্প সমুহ কেৱল অসমতে নাৰাখি গোটেই পৃথীবীলৈ আগবঢ়াই দিয়ক । কাহিনী শুনো আহক চেনেলটিয়ে আপোনাক সেই সুবিধা আগবঢ়াৱ । বৰ্তমান এনে বহুত লোক আছে যি অসমীয়া পঢ়িৱ নাজানে কিন্তু অসমীয়া বুজি পায় । কাহিনী শুনো আহক চেনেলটি ৰ যোগেদি অসমীয়া গল্প সমুহ তেওলোকক শুনাৰ সুবিধা দিয়ক ।

আমাৰ ইমেইল :: kahinixunuahok@gmail.com

মুঠ দৰ্শন - 26
2 weeks 4 days
মুঠ দৰ্শন - 117
1 month 3 weeks
মুঠ দৰ্শন - 140
3 months 1 week
মুঠ দৰ্শন - 240
4 months 2 weeks
মুঠ দৰ্শন - 241
5 months 10 hours
মুঠ দৰ্শন - 235
5 months 11 hours
মুঠ দৰ্শন - 219
5 months 4 weeks
মুঠ দৰ্শন - 294
7 months 2 weeks
মুঠ দৰ্শন - 165
7 months 3 weeks
মুঠ দৰ্শন - 214
7 months 3 weeks
মুঠ দৰ্শন - 218
7 months 3 weeks
মুঠ দৰ্শন - 253
7 months 3 weeks
মুঠ দৰ্শন - 146
7 months 3 weeks
মুঠ দৰ্শন - 136
7 months 3 weeks
মুঠ দৰ্শন - 147
7 months 3 weeks
মুঠ দৰ্শন - 214
7 months 3 weeks
মুঠ দৰ্শন - 220
7 months 3 weeks
মুঠ দৰ্শন - 234
7 months 3 weeks
মুঠ দৰ্শন - 141
7 months 3 weeks
মুঠ দৰ্শন - 182
7 months 3 weeks